Apie mus

Lengvesniam gyvenimui su diabetu

Diabeto priemonės ir diabetinis maistas | DIASIDE.COM

DIASIDE įkūrėjai – šeima, kuri prieš keletą metų sužinojome, kad mūsų vyresnėlis sūnus serga 1 tipo cukriniu diabetu.

Nuo pat pirmosios dienos diabetas tapo ne tik mūsų sūnaus, bet ir visų jį supančių žmonių gyvenimo dalimi – kartais nemalonia ir varginančia, o kartais labai stebinančia ir suteikiančia netikėtų atradimų.

Kasdien susiduriame su cukrinio diabeto iššūkiais – pradedant nuolatine cukraus kontrole, angliavandenių skaičiavimu ir baigiant „pamestu“ sensoriumi. Tačiau mūsų sūnaus stiprybė ir dažniausiai nedingstanti šypsena jam padeda keliauti per gyvenimą su šia liga, o mus įkvepia paieškoms priemonių ir maisto produktų, kurie palengvintų mūsų visų gyvenimą su diabetu.

DIASIDE el. parduotuvėje rasite įvairių priemonių kasdienei diabeto priežiūrai bei skanaus ir subalansuoto maisto produktų, kuriais galėsite mėgautis nesijaudindami dėl cukraus kreivių.

Bet tai ne viskas, ką atradome. Mes nuolat ieškome, kuo dar galėtume papildyti DIASIDE asortimentą, kad pas jus atkeliautų diabeto iššūkius padedančios įveikti priemonės ir maisto produktai.

Mūsų atradimais, įkvėpimais ir viskuo, kas tik galėtų palengvinti gyvenimą su diabetu, taip pat dalijamės Facebook ir Instagram. Kviečiame prisijungti prie mūsų ir kartu pabandyti gyventi su cukriniu diabetu lengviau!

Stabilių cukrų ir geros savijautos linkėdama,
Įkūrėja Aušra | DIASIDE.COM
AUŠRA
DIASIDE įkūrėja

Mūsų istorija dalijasi

lrt.lt logo
Grow with Google logo
Verslo žinios logo
bareminerals logo
Beta change logo