Diaside istorija | DIASIDE.COMDiaside istorija | DIASIDE.COM

DIASIDE ISTORIJA

DIASIDE.COM – elektroninė parduotuvė, kurioje atrasite cukrinio diabeto priežiūros priemones ir maisto produktus, palengvinančius gyvenimą su cukriniu diabetu.

Mūsų elektroninės parduotuvės įkūrimas siejasi su mūsų berniuku, kuriam nesulaukusiam net 4-rių metukų diagnozuojamas 1 tipo cukrinis diabetas. Nuo pirmosios diagnozės dienos cukrinis diabetas tampa ne tik mūsų berniuko, bet ir jį supančių žmonių gyvenimo dalimi, neretai nemalonia ir varginančia. Mūsų berniukas susiduria su įvairiausiais cukrinio diabeto iššūkiais – pradedant nuolatine diabeto priežiūra ir kontrole, baigiant diabeto netikėtumais ir sunkumais. Tačiau mūsų berniuko stiprybė ir niekur nedingstanti šypsena jam padeda keliauti per gyvenimą su cukriniu diabetu, o mus įkvepia darbams ir paieškoms dalykų, palengvinančių mūsų gyvenimą su diabetu.

Mūsų atradimais, įkvėpimais ir viskuo, kas tik galėtų palengvinti gyvenimą su cukriniu diabetu, taip pat dalijamės Facebook ir Instagram. Prisijunkite prie mūsų ir pabandykime gyventi su cukriniu diabetu lengviau!

Su geriausiais linkėjimais,

DIASIDE.COM įkūrėja Aušra

MŪSŲ ISTORIJA DALINASI

LRT.LT | DIASIDE.COM
Atsinaujina…
  • Krepšelyje nėra produktų.

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el-paštą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Sužinokite pirmieji! Įveskite savo el-pašto adresą ir gaukite pranešimą, kai produktas vėl bus prekyboje.