Pristatymo būdai ir įkainiai

Pirkdami įveskite savo namų ar darbovietės adresą ir mes pristatysime užsakymą į jūsų pasirinktą vietą. Pristatymo laikas ir įkainiai gali skirtis atsižvelgiant į jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

Pristatymas Lietuvoje (išskyrus Neringą)

Būdas Pristatymas Kaina
DPD Pickup terminalas
1 - 5 darbo dienos
€3,50
Kurjeris
1 - 5 darbo dienos
€4,50

Pristatymas Neringoje (Kuršių Nerijoje)

Prekes į Neringą (Kuršių Neriją) pristatome per Lietuvos paštą registruota siunta jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių. Norėdami, kad prekes pristatytume į Neringą, parašykite mums el. paštu info@diaside.com. Pristatymo laikas: 1 – 5 darbo dienos, kaina: 5,00 Eur.

Prekių atsiėmimas vietoje

Užsakymus taip pat galite atsiimti mūsų sandėlyje, darbo dienomis 10:00 – 17:00, adresu: Artojo g. 7E-258, Klaipėda. 1 – 3 darbo dienų laikotarpyje atsiųsime trumpąją žinutę jūsų nurodytu telefono numeriu apie atsiėmimui suruoštas prekes.

Nemokamas pristatymas

Užsakius prekių už 35 Eur ar daugiau (be pristatymo išlaidų), pristatysime nemokamai jūsų pasirinktu pristatymo būdu nurodytu adresu. Užsisakius prekių į Neringą (Kuršių Neriją), jas pristatysime darbo dienomis per Lietuvos paštą registruota siunta jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių.

Jūs taip pat turėtumėte žinoti

Užsakymai, dėl kurių nėra gautas apmokėjimo patvirtinimas, ruošiami ir išsiunčiami tik tada, kai gaunamas apmokėjimo patvirtinimas.

Jei užsakymas pateiktas savaitgalį, šventinę dieną arba per banko atostogas, jūsų užsakymas bus pradėtas ruošti artimiausią darbo dieną.

Mes stengiamės, kad jūsų prekės visada būtų pristatytos laiku. Tačiau negalime garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą pristatymo laiką. Netikėtų įvykių, išpardavimų ir specialių pasiūlymų laikotarpiais bei švenčių dienomis pristatymo laikas gali būti ilgesnis nei įprasta.