PRISTATYMO BŪDAI IR ĮKAINIAI

Pirkdami įveskite savo namų ar darbovietės adresą ir mes pristatysime užsakymą į jūsų pasirinktą vietą. Pristatymo laikas ir įkainiai gali skirtis atsižvelgiant į jūsų pasirinktą pristatymo būdą.

Pristatymas Lietuvoje (išskyrus Neringą)

Pristatymo būdas Pristatymo laikas Pristatymo kaina
DPD Pickup terminalas
1 – 3 darbo dienos
€3,50
Kurjeris
1 – 3 darbo dienos
€4,50

Pristatymas Neringoje (Kuršių Nerijoje)

Prekes į Neringą (Kuršių Neriją) pristatome per Venipak kurjerių tarnybą. Norėdami, kad prekes pristatytume į Neringą, pasirinkite pristatymo būdą “VENIPAK. Neringa”. Pristatymo laikas: 1 – 3 darbo dienos, kaina: 25,00 Eur.

Prekių atsiėmimas vietoje

Užsakymus taip pat galite atsiimti mūsų sandėlyje, darbo dienomis 10:00 – 18:00, adresu: Šilutės pl. 2-516, Klaipėda. 1 – 2 darbo dienų laikotarpyje atsiųsime trumpąją žinutę jūsų nurodytu telefono numeriu apie atsiėmimui suruoštas prekes.

Nemokamas pristatymas

Užsakius prekių už 35 Eur ar daugiau (be pristatymo išlaidų), pristatysime nemokamai jūsų pasirinktu pristatymo būdu nurodytu adresu. Užsisakius prekių į Neringą (Kuršių Neriją), jas pristatysime darbo dienomis per Lietuvos paštą registruota siunta jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių.

Jūs taip pat turėtumėte žinoti

Prekių užsakymai, pateikti iki 10:00, paprastai išsiunčiami tą pačią darbo dieną. Vėliau pateikti užsakymai dažniausiai išsiunčiami kitą darbo dieną, o užsakymai, dėl kurių nėra gautas apmokėjimo patvirtinimas, išsiunčiami tada, kai gaunamas apmokėjimo patvirtinimas.

Jei užsakymas pateiktas savaitgalį, šventinę dieną arba per banko atostogas, jūsų užsakymas bus išsiųstas artimiausią darbo dieną.

Mes stengiamės, kad jūsų prekės visada būtų pristatytos laiku. Tačiau negalime garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą pristatymo laiką. Netikėtų įvykių, išpardavimų ir specialių pasiūlymų laikotarpiais bei švenčių dienomis pristatymo laikas gali būti ilgesnis nei įprasta.

Atsinaujina…
  • Krepšelyje nėra produktų.

Ar nieko nepamiršote?

Savo krepšelyje palikote prekių! Įveskite el-paštą ir išsisaugokite krepšelį, kad vėliau galėtumėte grįžti ir įsigyti norimas prekes.

Sužinokite pirmieji! Įveskite savo el-pašto adresą ir gaukite pranešimą, kai produktas vėl bus prekyboje.