Prekių keitimas ir grąžinimas

Mes tikimės, kad visos mūsų prekės atitinka jūsų lūkesčius. Tačiau jei jau taip atsitiko, kad norėtumėte pakeisti ar grąžinti prekę, tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo ar atsiėmimo dienos.
 
Norėdami pakeisti arba grąžinti prekę, informuokite mus apie tai el. paštu info@diaside.com, laiško “Subject” eilutėje nurodydami užsakymo numerį ir prierašą „KEITIMAS / GRĄŽINIMAS”. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite, dėl kokių priežasčių norite pakeisti arba grąžinti prekę.
 

Primename, kad remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.228 nuostatomis nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:

  • greitai gendančios prekės ar prekės, kurių galiojimo laikas yra trumpas;
  • supakuotos prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.
 
Netinkamos kokybės ne greitai gendančių prekių ar kokybiškų prekių, kurių nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką per 3 darbo dienas nuo prekių pristatymo.
 
Keičiamos ar grąžinamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gautos pirkėjo, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, mes turime teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.
 
Supakuokite prekę saugiai (tam galite panaudoti ir mūsų voką ar dėžutę, kurioje gavote prekę). Pridėkite su prekėmis gautą sąskaitą ir išsiųskite registruotu paštu arba per kurjerį šiuo adresu:
 
GRĄŽINIMAS DIASIDE
MB „Gaumedus“
Šilutės pl. 2-516, Klaipėda, LT-91111
 
Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.
 
Keičiamas arba grąžinamas prekes taip pat galite pristatyti ir patys į mūsų sandėlį, adresu: Šilutės pl. 2 – 516, Klaipėda, LT-91111.
 
Kokybiškos prekės keitimo arba grąžinimo siuntimo išlaidas dengiate Jūs, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl blogos prekės kokybės.
 
Jei norite grąžinti gautą ne tą prekę arba nekokybišką prekę, tokią prekę pakeisime analogiška tinkama preke ir kompensuosime siuntimo išlaidas. Jei neturėsime pakeitimui tinkamos prekės, grąžinsime už prekę sumokėtą sumą.
 
Pinigai už grąžintas, nepristatytas ar nekokybiškas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo jūsų pranešimo pateikimo.