Siekdami suteikti kuo geresnę patirtį naudojantis mūsų svetaine, naudojame slapukus. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais. Nesutikimas arba sutikimo atšaukimas gali neigiamai paveikti tam tikras svetainės funkcijas.
Techninė saugykla arba prieiga yra griežtai būtina siekiant teisėto tikslo – sudaryti sąlygas naudotis konkrečia paslauga, kurios aiškiai paprašė abonentas arba naudotojas, arba tik tam, kad būtų galima perduoti ryšį elektroninių ryšių tinklu.
Techninė saugykla arba prieiga yra būtina teisėtam tikslui išsaugoti nuostatas, kurių neprašo abonentas ar vartotojas.
Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik statistiniais tikslais. Techninė saugykla arba prieiga, kuri naudojama tik anoniminiais statistikos tikslais. Be teismo šaukimo, jūsų interneto paslaugų teikėjo savanoriško įsipareigojimo ar papildomų įrašų iš trečiosios šalies, vien šiuo tikslu saugoma ar gauta informacija paprastai negali būti naudojama jūsų tapatybei nustatyti.
Techninė saugykla arba prieiga reikalinga norint sukurti naudotojo profilius reklamai siųsti arba sekti vartotoją svetainėje ar keliose svetainėse panašiais rinkodaros tikslais.
Maisto planavimas. Geresnei diabeto kontrolei
Ar pastebėjote, kad sąmoningas maisto produktų pasirinkimas nejučia veda prie geresnės cukrinio diabeto kontrolės?
Iš pradžių maisto planavimas gali pasirodyti sudėtinga ir nemažai laiko užimanti užduotis. Atrodo, nelengva iš anksto numatyti, ką valgysi tam tikrą laiką, o ir kaip vieni ar kiti produktai veiks glikemiją. Be to, abejonių kelia ir tai, ar suplanavus meniu, liks vietos eksperimentams ir spontaniškiems patiekalams. Tačiau tai tik keletas mitų, o maisto planavimo užduotis – lengvai įveikiama.
Pasidalinsime keletu paprastų dalykų, kurie mums padeda lengvai susiplanuoti meniu visai savaitei. Tikimės, jums taip pat bus naudinga!
1️⃣ Išsirenkame patiekalus, kuriuos norėtumėte valgyti tą savaitę. Pusryčiams, pietums, vakarienei ir užkandžių metu.
Įtraukiame ne tik jau mums gerai žinomus patiekalus, bet ir tuos, kuriuos norėtume išbandyti. Galbūt taip atrasime dar vieną cukrams draugišką patiekalą!
2️⃣ Susidarome maisto produktų sąrašą.
Į sąrašą įtraukiame produktus, kurių reikės suplanuotiems patiekalams gaminti.
Taip pat įtraukiame ir tuos produktus, kurių nereikia ruošti – užkandžius, skanumynus ir gėrimus.
3️⃣ Peržvelgiame savo šaldytuvą, spinteles ir sandėliuką.
Taip galime įsivertinti, kokių maisto produktų suplanuotai savaitei jau turime, o ką reikėtų papildomai įsigyti. Ir tada su reikalingų įsigyti produktų sąrašu keliaujame apsipirkti.
PATARIMAS. Kad maisto planavimo procesas taptų dar lengvesnis ir mielesnis, pabandykite pasidaryti ar įsigyti maisto planuoklį arba parsisiųsti maisto planavimo programėlę.
Atsakomybės apribojimas. El. parduotuvėje DIASIDE.COM pateikiama informacija nepakeičia gydytojo konsultacijos. Visais savo sveikatos klausimais tarkitės su savo gydytoju.
Susiję įrašai
Cukraus alternatyvos. Kuo keisti cukrų?
Kai 1 tipo cukrinis diabetas atėjo į mūsų šeimos gyvenimą, mes po truputį atsisakėme įprasto cukraus mityboje. Nebuvo lengva, užtruko šiek tiek laiko, be to, cukraus vis tenka „paragauti“ svečiuose ar įsigyjant kokį nors produktą parduotuvėje. Bet namie gamindami maistą visada naudojame cukraus pakaitalus. Spauskite ant nuotraukos ir sužinosite daugiau apie cukraus alternatyvas.
Kaip išlaikyti nuolatinį gliukozės jutiklį kuo ilgiau?
Ką daryti, kai nuolatinis gliukozės jutiklis neištarnauja jam skirto laiko, nes, pavyzdžiui, nukrenta ar atlimpa sensoriaus pleistro krašteliai? Spauskite ant nuotraukos ir sužinosite 5 patarimus, kurie tikrai padės išlaikyti sensorių kuo ilgiau!