Ar pastebėjote, kad sąmoningas maisto produktų pasirinkimas nejučia veda prie geresnės cukrinio diabeto kontrolės? Nors iš pradžių maisto planavimas gali pasirodyti sudėtinga ir nemažai laiko užimanti užduotis, tačiau, iš tikro, taip nėra. Spauskite ant nuotraukos ir pamatysite keletu paprastų patarimų, kurie mums padeda lengvai susiplanuoti meniu visai savaitei. Tikimės, jums taip pat bus naudinga!
Skaityti maisto produktų etiketes ir skaičiuoti angliavandenius gali būti nelengva užduotis. Bet ją įveikti būtina, jei norime tinkamai apskaičiuoti angliavandenius ir išlaikyti kuo stabilesnes cukraus kreives. Norime pasidalinti savo žiniomis ir jums padėti lengviau apsiskaičiuoti produktuose esančius angliavandenius. Spauskite ant nuotraukos ir sužinosite, kaip tai daryti.
Visi maisto produktai vienaip ar kitaip daro įtaką cukraus kiekiui kraujyje. Vieni produktai veikia mažiau arba visai neveikia cukraus lygio kraujyje, tuo tarpu, kiti produktai tiesiog „šokdina” cukrų kraujyje. Todėl svarbu žinoti maisto produktų ir gėrimų glikeminį indeksą bei suprasti, kokią įtaką kiekvienas jų daro glikemijai. Spauskite ant nuotraukos ir sužinosite dar daugiau.
Rudenėlis įsibėgėja ir vis labiau norisi vakarus leisti šiltai įsisupus į pledą su arbatos puodeliu ir skaniu pyrago gabalėliu. Tačiau tradiciniai kepiniai ne visada palankiai veikia cukraus kreives, tad vis pasvarstote, kuo galėtumėte pakeisti kvietinius miltus ir vis vien išsikepti cukrams draugiško skanaus pyrago, sausainių ar blynų? Spauskite ant nuotraukos ir sužinosite apie alternatyvas kvietiniams miltams.
Kai 1 tipo cukrinis diabetas atėjo į mūsų šeimos gyvenimą, mes po truputį atsisakėme įprasto cukraus mityboje. Nebuvo lengva, užtruko šiek tiek laiko, be to, cukraus vis tenka „paragauti“ svečiuose ar įsigyjant kokį nors produktą parduotuvėje. Bet namie gamindami maistą visada naudojame cukraus pakaitalus. Spauskite ant nuotraukos ir sužinosite daugiau apie cukraus alternatyvas.